koli, karton kol, koli firması, kolici

AB AMBALAJ Ödeme ve Teslimat

KUTU, KOLİ AMBALAJ ÜRÜNLERİNDE ÖDEME ve TESLİMAT BİLGİLERİ
1.Kargo ve Sevkiyat Güvencesi

Tüm siparişleriniz güvenli ve gizli paketlerdedir. Taşıma yapan kurye veya kargo firması ürün içeriğini bilmemektedir. Ürünlerinizin kutusu üzerinde gerekli bilgiler yazmaktadır.

2.Sevkiyat

Hızlı gönderi olarak belirtilen ürünler dışında eğer siparişiniz çalışma saatleri dışında gelirse siparişi takip eden ilk 3 (üç) çalışma gününde yüklenir. Ürünlerin tarafınıza kargolanabilmesi için ürünler ile ilgili gerekli ödeme işlemlerinin tarafınızca tamamlanmış olması gerekmektedir.

3.Gizlilik

Ürünlerinizi teslim aldığınızı takip etmemiz için teslimat sırasında sadece imzanız gerekmektedir. Eğer kargo geldiğinde adreste yoksanız sakın merak etmeyin. Kargonuzu almanız gereken yerin adresi kapınıza not olarak bırakılacaktır. Kargonuzu alamamanız durumunda, siparişiniz aşağı yukarı 1 (bir) hafta sonrasında tekrar tarafımıza geri kargolanacaktır.

4.Teslimat ve Ücretlendirme

Ürünlerinizi sipariş ettiğinizde, aldğınız ürünün ve bulunduğunuz bölgenin etkisine bağlı olarak alışveriş sırasında sizlere kargo ücreti bilgisi iletilecektir ve kargo ücreti sizden tahsil edilip kendi firmamızın anlaşmalı kargo firması ile olan anlaşması ile size ulaştırılacaktır. AB AMBALAJ tarafından belirli dönem ve kampanyalara göre ücretsiz kargo hizmeti tarafımızca sunulabilmektedir. Bu uygulama sadece Türkiye içine geçerli olup Türkiye dışı ve KKTC ye gönderilen ürünlerde geçersiz kılınacak ve müşteriden yurtdışı ücretlendirme tarifesine göre fiyatlandırılması yapılacaktır, bu ücretlendirme için müşteri ile iletişim kurulup bilgi verilecektir.

Kargo Ücreti

abambalaj.com'dan vereceğiniz alışverişlerinizde kargo ücreti isteğineze göre şekillenebilmektedir. Kargo Gönderimi abambalaj.com'dan satın almış olduğunuz ürünlerin sizlere en hızlı ve güvenli şekilde ulaşmasına büyük özen göstermektedir. Bu nedenle, sizlere en iyi hizmeti sunabilmek için Türkiye'nin önde gelen kargo firmaları ile çalışıyoruz.

Kargo Teslim Süresi ve Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

Spraiş vereceğiniz ürün stokta bulunması durumunda saat 14:00'e kadar verilen siparişler aynı gün kargoya verilmektedir. Siparişinizin gönderimiyle ilgili yaşanacak herhangi bir sorunda, ilgili departmanda görevli arkadaşlarımız sizinle irtibata geçeceklerdir. Siparişlerinizin kargodan teslimi sırasında ürünlerinizi kontrol ederek teslim alınız. Eğer ürünlerinizde hasar varsa, teslim esnasında kargo personeline tutanak tutturunuz. Taşıma sırasında oluşan hasarlardan AB AMBALAJ sorumlu değildir.

Ödeme Sistemi
  • 1-Kredi Kartı EFT ile ödeme
  • 2-Havale ile ödeme seçenekleri mevcuttur.
HESAP BİLGİLERİMİZ

İŞ BANKASI Bayram ACAR
IBAN NO: TR55 0006 4000 0011 2220 1580 08

KUVEYT TÜRK KATILIM BANKASI
HESAP ADI: EKSPRES KOLİ AMBALAJ SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
IBAN NO: TR950020500009706481300001

TÜRKİYE İŞ BANKASI
HESAP ADI: EKSPRES KOLİ AMBALAJ SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
IBAN NO: TR450006400000112220265276

E-Bülten Kayıt