koli, karton kol, koli firması, kolici

AB AMBALAJ Kurumsal

AB AMBALAJ Kimdir?

Sektöre 2015 yılında başlangıç yapan firmamız hergeçen yıl elde ettiği tecrübe ve birikimleri ile sektöründe oldukça saygın ve tanınmış bir konumdadır. AB AMBALAJ; siz değerli müşterilerine oluklu mukavva ambalaj üretimi ile birlikte %100 müşteri memnuniyeti odaklı hizmet vermeyi amaç edinmiştir.

Prensiplerimiz!

Verilen hizmette dürüstlük, üretimde kalite, zamanında teslimat ve uygun fiyat firmamızın değişmez prensipleri olmuştur.

Hizmet Alanları, Yaptıklarımız!

800 m2 açık, 500 m2 kapalı alana sahip tesislerimizde; ihtiyaca göre her ebat koli veya kutu, istenilen kalite ve uygun fiyat seçenekleriyle; baskılı-baskısız, yapıştırmalı, dikişli, kesimli ve tava şeklinde seri olarak üretilmektedir. En büyük hizmetimiz ve bizi sektörümüzdeki diğer firmalardan ayıran farkımız %100 müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem ve müşterinin ihtiyaçlarına en hızlı ve olumlu şekilde çözüm üretmektir.

Misyon & Vizyon

KUTU ve AMBALAJ ürünleri sektöründe; uluslararası standartta en kaliteli, verimli, Güvenilir ve sürdürülebilir bir model olmak.
Müşterilerimizin beklentilerini; konusunda uzmanlaşmış çalışanlarımızla, dünyadaki en son bilimsel ve Kağıt gelişmeleri uygulayarak, en üst düzeyde, kaliteli, etkin ve verimli bir şekilde karşılamak.

Stratejilerimiz?
  • Sektörümüzde gelişmeyi ve kurumumuzun öncü rolünü sürdürmek.
  • KUTU ve AMBALAJ ürünlerini teknolojinin sağlayabildiği en kısa sürede bitirmek ve teslim etmek.
  • Ulusal ve uluslararası gelişmiş teknolojileri kurumumuz ile bütünleş tirmek ve bu ve alanda uluslararası platformda bölgenin öncüsü durumuna gelmek.
  • Kurumumuz üretimini, uluslar arası standartta ve profesyonel meslek mensupları tarafından vermeyi sürdürmek.

E-Bülten Kayıt